Senior PHP Developer - null

Description : Senior PHP Developer. Company : null. Location :

    Kategoria: Backend , PHP Senior
Obowiązkowe

    PHP

    REST API

    Microservices

    JavaScript

    Angielski (B2)

    Polski

Opis wymagań

Jesteśmy zespołem produktowym składającym się z 10 doświadczonych graczy pracujących nad rozwiązaniem wyzwań związanych z rozwojem globalnej platformy analitycznej. Rozwijamy jeden z modułów produktu Piwik PRO Analytics Suite. Moduł Consent Manager ma za zadanie zbierać dane na podstawie udzielonej zgody – wszystko przy zachowaniu prywatności użytkownika. Poszukujemy równie doświadczonego Senior PHP Developera, który dołączy do zespołu.

Na start przyda Ci się:

  • Bardzo dobra znajomość PHP poparta doświadczeniem komercyjnym (min. 4 lata)
  • Praktyczne rozumienie SOLID, DDD, CQRS, REST API
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Przywiązanie do jakości i testowania własnego kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - komunikacja ogólnofirmowa, w tym sprint reviews, odbywa się w języku angielskim.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
rozwiń Opis oferty

W naszym produkcie wykorzystujemy:

  • PHP (Symfony 5+, Doctrine, Behat, PHPUnit)
  • JavaScript (TypeScript, React, Jest)
  • Java (Vert.x, JUnit)
  • MySQL, Redis, RabbitMQ, Consul
  • NGINX, Docker, Ansible, Kubernetes, Jenkins, GitHub Actions
  • Git, GitHub, SemVer

Nie musisz znać wszystkiego – ważne, żebyś miał/miała styczność z większością wymienionych technologii i był/a gotowy/a poszerzyć horyzonty o pozostałe

Dołączając do nas, możesz liczyć na:

  • Wynagrodzenie: 17 000 - 24 000 zł netto (kontrakt B2B)
  • Dedykowany budżet rozwojowy (3 tys. pln) na szlifowanie posiadanych umiejętności i nabywanie nowych
  • Elastyczne warunki współpracy i możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie w pełnym wymiarze
  • Nieskończoną przestrzeń do zaangażowania, przejawiania inicjatywy i bezpośredniego wpływu na rozwój produktu i organizacji (#youmakeimpact)
  • Transparentną komunikację wewnętrzną - szeroki wgląd w biznes i wyniki, otwarte zespołowe sprint reviews

Oczywiście oferujemy również standardowe benefity w postaci:

  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Kafeterię MyBenefit
  • Wewnętrzny program poleceń z przyjemnym bonusem (5k) za skuteczne ściągnięcie do zespołu znajomych specjalistów

W dalszym ciągu czegoś brakuje? Możesz liczyć też na:

  • Wsparcie psychologiczne - życiowy zakręt, niespodziewane wyzwania, a może po prostu chęć samorozwoju? Na wszystkie Twoje potrzeby odpowiedzą konsultacje z ekspertami z zakresu zdrowia psychicznego z Wellbee.
  • Miesięczny pełnopłatny sabbatical po każdych 5 latach współpracy
  • Wewnętrzne narzędzie do doceniania i podziękowań (Tipper) - do zgarnięcia powszechne uznanie i bonusowe punkty MyBenefit
  • Tygodniowe workation z dowolną ekipą z firmy w wybranym miejscu w Polsce

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu z sercem we Wrocławiu. o międzynarodowym zasięgu. Na liczniku mamy 10 lat, w składzie około 140 osób. Rozwijamy Piwik PRO Analytics Suite, pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Przekładamy interakcje użytkowników ze stronami i aplikacjami na liczby, wykresy i raporty, dzięki którym firmy mogą zrozumieć zachowania i poprawić doświadczenia swoich klientów. Zaufało nam już ponad 400 organizacji z ponad 30 krajów na całym świecie, w tym Škoda, Rząd Holandii, Crédit Agricole i DKMS.

Myślenie o prywatności i bezpieczeństwie danych nadaje ton naszym działaniom – w projektowaniu produktu, w relacjach biznesowych i zaangażowaniu w promocję świadomego funkcjonowania online. Kluczowe funkcjonalności naszej platformy udostępniamy za darmo w ramach planu Piwik PRO Core.

Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy.
Dołączając do nas:

  • Masz kontekst. Widzisz w całości produkt i perspektywę jego długofalowego rozwoju.
  • Masz wpływ na kierunek rozwoju organizacji i produktu, kształtujesz doświadczenie naszych klientów i wybierasz optymalny stack do zmierzenia się z wyzwaniami, które niesie ze sobą analityka.
  • Masz znaczenie i ogrom przestrzeni do przedstawiania i wdrażania swoich pomysłów.

rozwiń Zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie mikroserwisów opartych o PHP 8 i Symfony 5/6, dbając o wydajność i bezpieczeństwo.
  • Implementacja nowych funkcjonalności i optymalizacja istniejących, z wykorzystaniem asynchronicznego przetwarzania przez RabbitMQ.
  • Zarządzanie kontenerami przy użyciu Docker i wdrażanie aplikacji w klastrze Kubernetes.
  • Pisanie testów jednostkowych z użyciem PHPUnit i testów akceptacyjnych Behat.
  • Monitorowanie wydajności, rozwiązywanie problemów, zapewnianie maintenance produktu oraz współpraca z zespołem projektowym w celu osiągnięcia celów biznesowych.
Szczegóły oferty
  • Rekrutacja online
  • Język rekrutacji: angielski&polski
  • Start ASAP
  • Stała długość kontraktu
  • Płatny urlop dla: B2B (+1)
  • B2B
    Umowa o pracę

  • Praca w pełni zdalna
  • Elastyczne godziny pracy

Sprzęt
    Linux Komputer: Notebook Monitory: Dwa
Udogodnienia w biurze
    Darmowa kawa Bez wymaganego dress code'u
Benefity
    Budżet na szkolenia Prywatna opieka medyczna Płaska struktura Małe zespoły
O firmie Piwik PRO Jeśli ktoś w Piwik PRO chce się rozwinąć w danym temacie, to wystarczy wykazać inicjatywę. Wybór możliwości jest ogromny. Paweł Klos Tech Lead w wywiadzie na blogu Piwik PRO
    Utworzona w: 2013 Wielkość firmy: 140+ Siedziba: Wrocław
Jesteśmy firmą z sercem we Wrocławiu o międzynarodowym zasięgu. Na liczniku mamy 10 lat, w składzie około 140 osób. Rozwijamy Piwik PRO Analytics Suite, pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Przekładamy interakcje użytkowników ze stronami i aplikacjami na liczby, wykresy i raporty, dzięki którym firmy mogą zrozumieć zachowania i poprawić doświadczenia swoich klientów.

Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy. Dołączając do nas:

    Masz kontekst. Widzisz w całości produkt i perspektywę jego długofalowego rozwoju.

    Masz wpływ na kierunek rozwoju organizacji i produktu, kształtujesz doświadczenie naszych klientów i wybierasz optymalny stack do zmierzenia się z wyzwaniami, które niesie ze sobą analityka.

    Masz znaczenie i ogrom przestrzeni do przedstawiania i wdrażania swoich pomysłów.

17 000 – 24 000 PLN + VAT (B2B) miesięcznie oblicz "na rękę" 14 000 – 20 000 PLN brutto miesięcznie (UoP) oblicz netto

Możliwe lokalizacje pracy:

    Zdalnie
    • Kujawsko-Pomorskie

    • Łódzkie

    • Lubelskie

    • Lubuskie

    • Małopolskie

    • Mazowieckie

    • Opolskie

    • Podkarpackie

    • Podlaskie

    • Pomorskie

    • Śląskie

    • Świętokrzyskie

    • Warmińsko-Mazurskie

    • Wielkopolskie

    • Zachodniopomorskie

    Wrocław, ul. Św. Antoniego 2/4
    • Zdalnie
    • Wrocław , ul. Św. Antoniego 2/4